O nás
O nás

 

Vitajte na stránkach nášho "eshopu" :-)

Naša firma bola založená v roku 1999. Po dlhoročných skúsenostiach si dovolíme povedať, že sme špecialisti na výrobu a predaj zipsov a textilnej galantérie. Po dlhých rokoch práce sme pre Vás pripravili kvalitný tovar za veľmi dobré ceny.

Nemusíte nikam chodiť. Po objednaní tovaru u nás jednoducho, ľachko a pohodlne dostanete zásielku s Vami objednaných tovarom na druhý deň po odoslaní tovaru. Navyše pri objednávkach nad 100 € (ak nie je uvedené inak) neplatíte žiadne náklady za prípravu tovaru, jeho odoslanie ani prepravné náklady. Prepravné náklady pri objednávkach nižších ako 100 € bez DPH (alebo ak je uvedené inak) sú iba 4,00 € bez DPH.

Myslíme, že ak naša firma v tonto tvrdom konkurenčnom prostredí prosperuje tak dlho, nemusíte sa obávať objednávať a používať tovar práve od nás. Dúfame, že pravidelným odoberaním tovaru od našej firmy budete na trhu rásť a spolu s Vami budeme rásť aj my ...

Nie všetko, čo Vám dokážeme ponúknuť, sa zmestí do nášho "e-shopu". Predávame aj tovaru, ktorý jednoducho nie je možné predávať formou e-shopu. Preto ak potrebujete tovar, ktorý ste tu nenašli, s dôverou nás kontaktujte, radi Vám poradíme a pomôžeme.

Ak nájdete rovnaký tovar niekde inde lacnejšie, dajte nám vedieť. Radi Vám urobíme špeciálnu cenu.

Ak potrebujete väčšie množstvo tovaru, ako je bežné, nemusíte sa obávať. Máme rozsiahle skladové zásoby tovaru. Navyše Vám urobíme množstevnú zľavu. Tovar Vám po dohode môžeme dopraviť do Vašej firmy bez ďalších nákladov na dopravu.

Nakupovať u nás je zábava!


Táto stránka je v štádiu výstavby a testovania. Z tohto dôvodu sa Vám vopred ospravedlňujeme za prípadné chyby, omyly a nedokonalosti.

Ak nájdete na tejto stránke nejakú chybu, budeme veľmi radi, ak nás na túto chybu upozorníte. Odstránime ju v krátkom čase. Sme Vám vďační za spoluprácu na vývoji tejto vebovej stránke.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV